De mensen achter Pharmox

Jan Martin van Hoogen

Managing Director
info@vitalize.nl

Huub ten Have

Accountmanager NZ-Oost Nederland
huub.tenhave@vitalize.nl

Carlijn Bijlefeld

Qualitymanager
kwaliteit@vitalize.nl

Noortje van Muijlwijk

Productadviseur
noortje.vanmuijlwijk@vitalize.nl

Wendy van Scherpenzeel

HR
wendy.vanscherpenzeel@vitalize.nl

Maik Molewijk

Logistiek
maik.molewijk@vitalize.nl

Andrea Klaver

Therapist / Productadvisor
therapeut@vitalize.nl

Wolter Somer

Regulatory
regulatory@vitalize.nl

Joël van Hoogen

Marketing
joel.vanhoogen@vitalize.nl

Esther Couwenberg

DTP
esther.couwenberg@vitalize.nl

Nadeche van Baaren

Social Media / Content Marketeer
nadeche.vanbaaren@vitalize.nl

Yoran Kleiberg

E-Commerce
yoran.kleiberg@vitalize.nl

Martijn Mes

Sales & New Businessmanager
martijn.mes@vitalize.nl

Zita van Ommeren - Bondar

Purchase
inkoop@vitalize.nl

Carola van Genderen

Content Marketeer
carola.vangenderen@vitalize.nl

Andrea Houtman

Product Brand Manager
andrea.houtman@vitalize.nl

Shanna Blok

Country Manager Duitsland
shanna.blok@@vitstore.com

Roos Groenendijk

Logistiek
logistiek@vitalize.nl

Gabor Groeneveld

Logistiek
logistiek@vitalize.nl

Marina Ziman

Finance
marina.ziman@vitalize.nl